O nás

 

    Protože i po Vás, budoucích majitelích a chovatelích našich potkanítek chci informace o tom, kam naše miminko půjde, jaké máte zkušenosti s chovem a podobně, přijde mi správné se také představit...takže...

    Jmenuji se Jana (alias Wren) a potkánky chovám od února roku 2006, kdy jsem si pořídila po čtyřech letech chovu křečků první potkaní holčičku Taru, pak druhou Bellu a nakonec třetího potkaního kluka Gigiho, když mi rodina odmítla dát potkanky - rodinné mazlíčky, s sebou na kolej do Brna. Protože se pak stal můj Gigi u nás na fakultě notoricky známá "právní krysa", byl název stanice téměř jasný. Prostě "Pravá blondýna" měla čivavu, já musela mít něco chytřejšího ;) Jinak Gigitek společně se mnou vstoupil do třetího ročníku, tři dny před začátkem šestého semestru si ho ale matka příroda zavolala k sobě...přesto to byl můj nejchytřejší malý právníček, nikdy na něj nezapomenu.

     Samotný nápad založit ChS vznikl po odchodu mých milovaných potkaních holčiček Tarinky a Belly, za podpory Moniky "Lemonky" Lenerové (ChS PotkanMarvel). S ní a s oporou o "Darknessku" Shari (ChS Rats of Darkness) a pak i Kiki od Máji (ChS Od Máji) jsem nechala nakrýt Zikitku - první vrh potkánků byl na světě dne 2. 11. 2008, stanici jsem prozatím neregistrovala - Zikitka byla nest. blazed, vrh by stejně na PP neměl nárok. Dne 5. 1. 09 jsme se pak konečně stali registrovanou chovatelskou stanicí.

   Nakonec bych ještě chtěla poděkovat své rodině, která potkánky miluje stejně jako já, je velmi tolerantní a díky níž mohla ChS ILLEGAL Rats fungovat pár let mezi městy Prahou a Brnem.

    Kromě potkánků jsem chovala také myšky, pískomily, roseláka, křečky a rybičky (akvaristice se věnuji cca od svých 12ti let). Naší smečku v březnu 2011 doplnila pití princezna Era, její nejoblíbenější hračka je pan Ikea potkan, neustále ho jako štěně žužlala v pelíšku, i ty živé miluje, běda, jak by jim chtel někdo zkřivit jen chloupek :) Info o naší smečce najdete vlevo v podmenu.

 

 

Kontakt

 

  •  Email: Wren@email.cz (na maily obvykle odpovídám do druhého dne)
  •  FB: ILLEGAL Rats (stránka)
  •  Působiště ChS: Praha
  •  Oblíbený citát: "Každý právník má svou krysu, každá krysa má svého právníka..." (o autorství se dělí několik kamarádů :)
  •  Historické stránky, aneb jak jsme začínali... :) https://www.wren.estranky.cz/