JRS: Chipsi citrus (hobliny)

Výrobce

  • JRS, DE (zdroj: výrobce, foto: Wren)

Info od výrobce

  • Podestýlka z hoblin s citrusovou vůní - 60l. Nová podestýlka s vůní citrónů vhodná pro všechny hlodavce. Čerstvá vůně Chipsi Citrus pochází z přírodně čisté bio citrónové esence bez chemických přídavků. Chipsi Citrus - absolutně suché, sterilní a bezprašné.

Složení

  • Z hoblin s citrusovou vůní pro všechny hlodavce z přírodně čisté bio citrónové esence bez chemických přídavků absolutně suché, sterilní a bezprašné.

Fotografie výrobku

Recenze spotřebitelů

"Citrusové překvapivě překvapily, v letních vedrech byly velice příjemné, potkani se netvářili, že by jim vůně jakkoli vadila..." Wren

Místo pro vaše recenze:

Nic moc

Datum: 24.07.2013 | Vložil: Jan Sýkora

Hobliny jako takové jsou jemné, ale jinak v pořádku, ale ta vůně... to je hrůza... Vůně je krásně citronová, ale tak silná že je to cítit až moc. Když jsem vlezl do pokoje tak mě ta vůně až vadila jak byla silná a potkánům kteří mají mnohem lepší čich než člověk asi taky vadila. Ovšem když jsem tyto hobliny namixoval 1:2 s normálními hoblinami (JRS Chipsi calssic) tak to bylo ůžasné, první den to také vonělo celkem dost, ale další dny byla vůně cítit jenom když jsem prošel kolem klece, čož je velice příjemné, ovšem nevím jak to vonělo potkánům, nevypadali nějak nešťastně, ale ani né šťastně.

Vůbec!

Datum: 06.07.2012 | Vložil: Hanna

Tyhle pyliny jsou naprosto příšerné! Koupila jsem svému králičkovi úplně stejné, akorát že byly jahodové. Vůbec nevoněly, prášily a dělaly nepořádek. Navíc tahla značka pylin je snad nejhorší, jakou jsem kdy použila. Obsahuje pouze malé kousky, takže nepořádek je zaručen...

Přidat nový příspěvek