Avicentra: Universal litter (kukuřičná vřetena)

Výrobce

  • Avicentra, ČR (zdroj: výrobce, foto: Wren)

Info od výrobce

  • Kukuřičná podestýlka je univerzální hygienické stelivo. Je vhodná pro kočky, štěňata, exotické ptactvo, hlodavce, terarijní zvířata a další zvířata chovaná v klecích a teráriích. Má velmi dobré vsakovací vlastnosti pří nízké specifické váze. Je vyrobena z čistě přírodních kukuřičných vřeten bez chemických přísad, a proto je šetrná k životnímu prostředí.

Složení

  • Kukuřičná drť

Fotografie výrobku

Recenze spotřebitelů

"Kukuřičná podestýlka mě moc nenadchla. Zkoušela jsem na ní přejít z hoblin, že bude lepší, ale nepotvrdilo se. Podle mě je dost tvrdá, pokud v ní myši hrabou, dělá dost rámus (velmi příjemné večer;o)), navíc drží v kupkách tak, jak jí nahrabou, takže potom chodí močit kolem těch hromádek na holé dno. Krom toho bych řekla, že ani sama zrovna moc nesaje a nepohlcuje pachy, např. oproti klasickým hoblinám nebo odštěpkům (TierWohl, Chipsi). Její jediná výhoda je v bezprašnosti, ale když k tomu ještě přičtu ne zrovna nízkou cenu, výsledek není moc příznivý. Doporučuji raději odštěpky nebo kvalitní hobliny." Kometa

 

Místo pro vaše recenze:

Recenze

Datum: 28.02.2012 | Vložil: Věrka

Tak mě se pro potkanky kukuřičná podestýlka neosvědčila,není moc savá a po krátké době smrdí.Tuhle podestýlku můžu doporučit pod činčilku.

Přidat nový příspěvek